Emrullahoğlu Arı Süt Ürünleri: 1961 yılında Afyonkarahisar ilinin Bolvadin ilçesinde sezonluk koyun peyniri ve eski kaşar peyniri üretimi yaparak gıda sektörüne adım attı.

     1988 yılına kadar sezonluk olarak yapılan bu iş daha sonrasında bolvadin yeni sanayi sitesinde 500 m2 lik kapalı alanda taze kaşar peyniri ve beyaz peynir üretimi yapmaya başlamıştır.

     2014 yılından itibaren yeni tesisimiz, 2500 m2 si kapalı alan olmak üzere toplamda 6500m2 alan üzerine kurulu olmak üzere üretim kapasitesini ve ürün yelpazesini artırarak sektörde kendine saygın bir yer edinmiştir. İşletmemiz Bolvadin ilçesi ve yakın köylerinden inek sütü temin ederek , sütlerin ilgili laboratuvar analizleri yapılarak, tüketiciye taze ve doğal ürünler sunmaktadır.

     Ürün kalitesini kendine temel amaç edinmiş olan işletmemiz TS EN ISO 9001 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ ve TS EN ISO  22000 GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ belgelerine sahip olmakta olup, üretimin tüm aşamalarında kalite kontrolünü sağlayarak tüketicilerin güvenini kazanmanın haklı onurunu yaşamaktadır.

   

Bizden Haberler

Fason Kaşar Peyniri İmalatımız Devam Etmektedir.

Fason Kaşar Peyniri İmalatımız Devam Etmektedir.

     Türkiye koşullarında mevcut firmalardan gelebilecek toptan taze kaşar peyniri..

Ürünlerimiz Hakkında

Ürünlerimiz Hakkında

Tüm ürünlerimizi web sitemize detaylı olarak aktarmış bulunmaktayız. Ürünlerimizi sitemiz üzerind..

Web Sitemiz Yayında

Web Sitemiz Yayında

Web sitesi çalışması yaptırarak siz değerli müşterilerimize ürünlerimiz ve firmamız hakkında daha..